PESTRI, ZABAVNI IN POUČNI PRVI DNEVI NA PŠ ŠMIHEL

Na PŠ Šmihel so bili prvi dnevi novega šolskega leta namenjeni varnosti v prometu, predstavitvi obšolske dejavnosti, sprostitvi na svežem zraku in spoznavanju naravne in kulturne dediščine v okolici Šmihela.

Policist g. Edvard Kramar je učence na sproščen, njim primeren in zelo poučen način popeljal v varen svet prometa. Učenci so sodelovali v pogovoru z njim na šolskem vrtu, nato smo se skupaj sprehodili v okolici šole in poskrbeli, da smo se varno vrnili nazaj. HVALA gospodu policistu za obisk in vse koristne nasvete.

Uro ŠPO smo namenili zabavnemu, sproščenemu in gibalno obarvanemu plesu “ZUMBA”. HVALA učiteljici plesa za predstavitev.

Čudovito jesensko vreme smo izkoristili za realizacijo jesenskega športnega dneva. Tokrat smo se podali na Plešivico. Učenci so se zelo sprostili na pohodu po prijetni senci vse do Plešivice. Tam smo si ogledali kulturna spomenika, ki pričata o načinu življenja in pomembnih dogodkih iz preteklosti. To je Mihatova kašča in spomenik NOB.

HVALA dragi učenci za vsa prijetna doživetja.

Zapisala: Marjeta Zore