TEDEN OTROKA NA PODRUŽNIČNI ŠOLI ŠMIHEL

Za nami je pester, zabaven in poučen teden, namenjen sprostitvi, zabavi in pridobivanju znanja na malo drugačen način. Učencem smo popestrili dneve z različnimi dejavnostmi, ki smo jih povezali tudi z razvijanjem vztrajnosti, za katero se bomo še posebej trudili v mesecu oktobru.

Obisk svetovnega podprvaka v tajskem boksu g. Francija Grajša, bivšega učenca naše šole

Gospod Franci Grajš se je z veseljem odzval na naše povabilo in otrokom zelo popestril uro športa. Preizkusili so se v borilnih veščinah in spoznali, kako pomembno se je truditi in vztrajati, da dosežemo velik uspeh.

HVALA ZA OBISK!!

Med tednom smo pekli zdrave pice, se sladkali s presenečenjem, ki so ga morali učenci sami poiskati in pri tem bili zelo vztrajni, si ogledali risanko in risali na asfalt.

Tudi dneve, ki so pred nami bomo poskušali učencem čim bolj popestriti, hkrati s tem posredovati veliko novega znanja in razvijati različne veščine, predvsem trud in vztrajnost.

Zapisala: Marjeta Zore