PRVI ŠOLSKI DAN NA PODRUŽNIČNI ŠOLI ŠMIHEL

Za nami je prijeten uvod v novo šolsko leto, ki smo ga najprej zaznamovali s sprejemom vseh učencev PŠ Šmihel, prav posebej pa smo se razveselili dveh prvošolcev: Tinkare in Marcela. Skupaj s svojimi starši sta suvereno zakorakala v šolske klopi. Uspešno sta skočila v prvi razred in prejela rumeno rutico.

Prvi šolski dan smo prav vsem učencem popestrili s pravljico Mavrična ribica in ustvarjalno delavnico izdelave mavrične ribice. Skupaj smo zapluli v novo šolsko leto in verjamemo, da bo uspešno, razigrano in polno novih doživetij. Prav vsi učenci so se posladkali s torto, česar so se zelo razveselili.

Z obiskom nas je danes počastila tudi ravnateljica Mija Penca Vehovec, ki je učence prijazno pozdravila in nagovorila. HVALA!

Naša šola je bila danes še posebno lepa in to je zasluga naše ustvarjalne in zavzete učiteljice Anje Rojc. HVALA! Zahvaljujemo se tudi hišniku Janiju, ki je izdelal lesena vrata, skozi katera so v šolo vstopali učenci PŠ Šmihel. HVALA!

Naj bo vsak naslednji dan tako uspešen in vedno s soncem obsijan kot je bil današnji, prvi šolski dan.

Zapisala in uredila: Marjeta Zore, prof., vodja podružnice