TA NORI ČAS

OŠ Žužemberk je tudi v letošnjem šolskem letu razpisala likovni in literarni natečaj na temo “Ta nori čas”. Učenci PŠ Šmihel so na temo likovno ustvarjali. Imeli so svobodno izbiro likovnih tehnik in materialov. Nastali so zanimivi izdelki in prav v vsakem lahko najdemo svoje sporočilo. Predvsem pa so bila zanimiva sporočila učencev o svojih likovnih umetninah.

ZAPISI UČENCEV:

ANARISA BARLE, 4. R.: V tem norem času smo ujeti kot je ujet jelenček na moji sliki. Toda zadovoljna sem, ker sem doma, v krogu svoje družine in v pričakovanju božično novoletnih praznikov.

INES MUHIČ, 4. R.: Kljub temu, da je na nek način res nori čas, moja ura ni žalostna. Imam topel dom in družino, ki mi veliko pomeni.

LAN ZALETELJ, 3. R.: V tem norem času se je tudi naša Zemlja prehladila. Sedaj počasi okreva, še malo pa bo ozdravela.

ZALA MIKLAVČIČ, 3. R.: Muca se je okužila, zato ostali bežijo pred njo. Upoštevajte ukrepe za preprečevanje virusa in kmalu bomo spet  v šoli.

Ustvarjali so tudi učenci 1. in 2. razreda. Tudi njihovi izdelki so nekaj posebnega.

Zapisala in uredila: Marjeta Zore