Cerkno – šola v naravi (ponedeljek)

V ponedeljek, 11. 12. 2023, so se učenci 3. in 4. r. PŠ Šmihel, 3. r. PŠ Dvor in 3. r. OŠ Žužemberk s polnimi kovčki z avtobusom odpeljali v Cerkno.

Najprej smo se seznanili s pravili, ki veljajo v domu, nato smo se odpravili v sobe in si uredili postelje. Po okusnem kosilu smo se odpravili na bazen, kjer je sledilo preverjanje znanja plavanja. Razdeljeni v skupine smo začeli z urjenjem plavanja. Vsak bo napredoval po svoje in v lastnem tempu. S skrbno posušenimi lasmi smo se vrnili v dom na malico, nato pa je sledila dejavnost Fotolov. Spoznavali smo značilnosti Cerkna. Po večerji smo se še odpravili na pohod, nato pa je sledila priprava na spanje.

Dragi starši, ne skrbite, vaši zlati otroci so zadovoljni, poslušni in polni pričakovanj. Imamo se lepo!