OBISK GOSPE RAVNATELJICE IN GOSPODA ŽUPANA

V sredo, 23. 6. 2021, smo imeli na PŠ Šmihel pomemben obisk, ki smo se ga zelo razveselili. Pred zaključkom šolskega leta so nas z obiskom počastili gospa ravnateljica, gospod župan in direktor občinske uprave. Prijazne in spodbudne besede obiskovalcev so nas napolnile z radostjo, še posebno so se učenci razveselili daril gospoda župana. Učenec 1. razreda, Luka Kastelic, je prejel priznanje za največje dosežke, saj je dobil srebrno priznanje na državni ravni iz znanja matematike (Matemček). Učenci 4. razreda so prejeli nagrado za obisk knjižnice.

Tudi učenci so se izkazali, saj so se predstavili s kratkim programom. Učenka 1. razreda, Nika Ivanec, je suvereno zapela ljudsko pesem Ena ptička priletela ter skupaj s svojo sošolko Nejo Glavan deklamirala pesem V žepu imam zlat lešnik. Učenki 4. razreda, Anarisa Barle in Ines Muhič, sta gostom namenili nekaj pozdravnih besed.

HVALA še enkrat za obisk.

Zapisala in uredila: Marjeta Zore